Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz

PL EN

Biuro tłumaczeń Szczecin

Rozumiejąc potrzebę firm i instytucji w zakresie skutecznej komunikacji z partnerami zagranicznymi, oferujemy najwyższej klasy usługi specjalistycznych tłumaczeń ustnych oraz pisemnych z języka angielskiego w dziedzinie tłumaczeń prawno-administracyjnych. Tłumaczenia prawno-administracyjne i biznesowe z języka angielskiego obligują do najwyższej staranności i rzetelności w realizacji zlecenia. Źle przetłumaczony tekst to ryzyko poważnych konsekwencji. Nawet najmniejszy błąd może kosztować wiele, dlatego decydując się na zlecenie takiej usługi, należy dokonać dobrego wyboru. Zapewniamy najwyższy poziom realizacji zleceń dzięki współpracy z zawodowymi tłumaczami przysięgłymi, wpisanymi na listę Ministerstwa Sprawiedliwości i posiadającymi doświadczenie w branży prawno-administracyjnej.

Realizujemy zlecenia tłumaczeń pisemnych zwykłych i poświadczonych (tzw. przysięgłych) oraz ustnych: symultanicznych i konsekutywnych.

Grupę Legato wyróżnia duże doświadczenie translatorskie i profesjonalna znajomość branży prawno-administracyjnej, co daje Państwu pewność rzetelnego wykonania usługi.

Współpraca z nami to gwarancja realnych korzyści:

UWAGA: Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię prawną Legato. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.