Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz

PL EN

Biuro tłumaczeń Szczecin

Tłumaczenia ustne

Oferujemy Państwu usługę profesjonalnych tłumaczeń ustnych w zakresie języka angielskiego

 

Profesjonalny i rzetelny przekład rozmów handlowych, spotkań i negocjacji to niezbędny warunek sukcesu w komunikacji biznesowej. Przyjmujemy zlecenia na obsługę tłumaczeń ustnych symultanicznych i konsekutywnych w zakresie języka angielskiego, gwarantując zachowanie wysokich standardów.

 

Tłumaczenia symultaniczne - prowadzone przy dużej ilości uczestników w trakcie trwania publicznego wystąpienia prelegenta z użyciem specjalistycznego sprzętu – nieocenione podczas sprawozdań, konferencji, obrad czy innych uroczystości gremialnych.                        Tłumaczenie konsekutywne - wykonywane w przerwach podczas wymiany zdań między stronami dialogu. Jest to skuteczna metoda tłumaczenia, wykorzystywana w trakcie delegacji, negocjacji czy spotkań biznesowych, ale także w sądach, kancelariach notarialnych i urzędach.

 

UWAGA: Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię prawną Legato. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.