Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz

PL EN

Zespół

 

Grupę Legato tworzą radcowie prawni Sebastian Wojciechowski, Tomasz Szotkowski, Daria Samborska, Dennis Warcholak oraz tłumacz przysięgły języka angielskiego Agnieszka Nowosad. Jesteśmy zespołem nastawionym na świadczenie kompleksowej obsługi dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Naszym głównym celem jest świadczenie bieżącej pomocy prawnej oraz eliminowanie barier językowych przy prowadzeniu biznesu. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają przedsiębiorcom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze, bez obawy o ich sytuację prawną.

 

W szczególności służymy pomocą dla zagranicznych przedsiębiorców, którzy pragną ulokować swój biznes w granicach RP. W tym celu zapewniamy obsługę prawną na wszystkich etapach transferu, a dzięki ścisłej współpracy z biurem tłumaczeń językowych również komfort przy wszelkiego rodzaju negocjacjach zarówno z sektorem prywatnym, jak i publicznym. Jako młody zespół jesteśmy otwarci na różne wyzwania i potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy tam, gdzie Klienci tego potrzebują.

Grupa Legato

Sebastian Wojciechowski

Radca prawny
Tel.: +48 506 579 338
s.wojciechowski@grupalegato.pl

Czytaj więcej

Tomasz Szotkowski

Radca prawny
Tel.: +48 600 819 777
t.szotkowski@grupalegato.pl

Czytaj więcej

Daria Samborska

Radca prawny
Tel.: +48 606 243 694
d.samborska@grupalegato.pl

Czytaj więcej

Agnieszka Nowosad

Tłumacz przysięgły jęz. ang.
Tel.: +48 501 011 909
a.nowosad@grupalegato.pl

Czytaj więcej

UWAGA: Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię prawną Legato. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.