Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz

PL EN

Zespół

Daria Samborska

Daria Samborska

Radca prawny

Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym oraz w prawie nieruchomości. Posiada doświadczenie w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz w prowadzeniu postępowań sądowych, zdobyte podczas kilkuletniej pracy w kancelariach prawnych. Obszary jej praktyki obejmują również prawo administracyjne, prawo zamówień publicznych oraz prawo pracy. Posługuje się językiem angielskim (poziom zaawansowany) oraz niemieckim (poziom średniozaawansowany).

 
UWAGA: Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię prawną Legato. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.