Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz

PL EN

Zespół

Dennis Warcholak

 

Dennis Warcholak - radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, wieloletni pracownik urzędów administracji samorządowej, członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie.

Od kilku lat zajmuje się szeroko rozumianą obsługą jednostek sektora finansów publicznych, w szczególności jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych. Jest odpowiedzialny m.in. za prowadzenie postępowań administracyjnych na szczeblu organu pierwszej i drugiej instancji (postępowania odwoławcze, nadzwyczajne, nadzór) oraz reprezentację organu w postępowaniach sądowych i sądowoadministracyjnych.

Autor publikacji z zakresu administracji publicznej oraz pomocy społecznej.

Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie prowadzenia sporów gospodarczych i pracowniczych, postępowań egzekucyjnych, windykacji należności oraz kwestii podatkowych. Reprezentuje przedsiębiorców zarówno w postępowaniach sądowych, jak również w postępowaniach egzekucyjnych.

Ponadto w kręgu jego zainteresowań leżą: prawo oświatowe, prawo nieruchomości i prawo cywilne.

Posługuje się językiem angielskim.

Telefon: +48 796 866 411

E-mail: d.warcholak@grupalegato.p

UWAGA: Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię prawną Legato. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.