Newsletter

Chcesz bezpłatnie otrzymywać ciekawe wiadomości z naszej branży?
Zapisz się do Newslettera.

Gotowe

zapisz
wypisz

PL EN

Zespół

Tomasz Szotkowski

Tomasz Szotkowski

Radca prawny

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.

Specjalista w zakresie zagadnień związanych z zarządzaniem oraz gospodarowaniem nieruchomościami. Wiedzę i doświadczenie z tym związane nabył nie tylko w kancelariach prawniczych, ale również w trakcie wieloletniej praktyki w jednostkach samorządowych oraz świadcząc swoje usługi na rzecz prywatnych zarządców nieruchomości. Aktualnie piastujący stanowisko Koordynatora w Dziale Radców Prawnych jednej ze szczecińskich spółdzielni mieszkaniowych. 

Powyższe powoduje, że radca ten posiada szerokie spektrum wiedzy nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej, związanej w szczególności z:

  1. regulacją tytułów prawnych do lokali mieszkalnych,
  2. obsługą wspólnot mieszkaniowych,
  3. windykacją wszelkiego rodzaju należności, w tym z tytułu opłat związanych z użytkowaniem lokali mieszkalnych,
  4. obsługą spółdzielni mieszkaniowych,
  5. realizacją wyroków eksmisyjnych,
  6. dochodzeniem odszkodowań z tytułu niedostarczenia przez właściwą gminę lokali socjalnych, do których uprawnienie zostało ustalone w wyrokach eksmisyjnych, 
  7. reprezentacją przed wszelkimi organami prowadzącymi postępowania w ww. zakresie, w tym w szczególności przed organami jednostek samorządu terytorialnego.
 
UWAGA: Niniejsza strona www ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez Kancelarię prawną Legato. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące w jakikolwiek sposób. Użytkowanie niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na używanie tzw. plików "Cookie". Więcej informacji w polityce prywatności.